Позив за упис у школску 2022.

Поштовани родитељи,

Школа може да упише дете са подручја друге школе, на захтев родитеља, а у складу са просторним могућностима. Уколико желите да упишете Ваше дете у ОШ „Михајло Пупин “ у Ветернику, а не станујете на територији која припада нашој школи, можете исказати интересовање подношењем Молбе за упис у периоду од 1. децембра 2021. до 31. јануара 2022. године.

Школа је дужна да упише децу које имају пребивалиште на подручју наше школе, а пријављивање ове деце ће почети, као и ранијих година, од 1. априла 2022. године.

Упис у први разред је обавезан за децу рођену од марта 2015. године до краја фебруара 2016. године.

Родитељи чија су деца рођена у периоду од 1. марта 2016. до 31. августа 2016. године, уколико желе превремени полазак детета у школу, поднеће захтев за процену психофизичких способности за упис у први разред. Процену врше психолози школе применом предвиђених тестова.

До 31. јануара 2022. године очекујемо само родитеље деце који имају пребивалиште ван подручја наше школе, а од 1. априла 2022. године и све остале са нашег подручја.

Ако су Вам потребне додатне информације погледајте школски сајт, позовите нас телефоном или посетити школу.

Хвала Вам што сте одабрали баш ОШ „Михајло Пупин “ за своје дете!