Упис првака

Поштовани родитељи,

за децу рођену од 1. марта 2015. до 28. фебруара 2016., упис је обавезан.

Дете можете пријавити за тестирање путем портала Е-управа https://euprava.gov.rs/

Уколико не можете приступити порталу еУправе, можете се јавити путем мејл адресе upismpupin@gmail.com где ћете оставити следеће податке:

1. ЈМБГ родитеља/ дететовог законског заступника
  2. Име родитеља / дететовог законског заступника
  3. Презиме родитеља/ дететовог законског заступника
  4. Адреса електронске поште
  5. Контакт телефон
  6. ЈМБГ детета
  7. Име и презиме детета
  8. Напомена ако постоји

Упис ученика у први разред основне школе, у складу са заказаним терминима, обавља се у периоду од 1. априла до 31. маја 2022. године и истог дана педагог или психолог ће извршити тестирање ученика.

Родитељи приликом уписа детета у школу не доносе ниједан документ у папирном облику, изузетак је само лекарско уверење од приватног лекара. Сва друга документа школа прибавља по службеној дужности.

Апликација за електронско заказивање термина ће бити доступна од 21. марта до 31. маја 2022.