Распуст је а ми смо у школи

У нашој школи је у периоду од 18.08.2014. до 29.08.2014. реализован пројекат „Активан распуст“ под слоганом „Распуст је а ми смо у школи“ , на коме је учествовало 372 ученика наше школе. Школа је била домаћин спортским такмичењима, радионицама из неформалног образовања као и позоришној представи „Моје јуче, данас и сутра“ у продукцији наших ученика и наставника. Кроз разноврсне спортске садржаје и предавања ученицима je омогућено  да садржајније и занимљивије проведу део распуста.. Ученици су се одазвали у великом броју  на активности на којима су квалитетно проводили слободно време током летњег распуста, а самим тим и стицали навике за целоживотним учењем. Реализацију овог пројекта је подржао Покрајински секретаријат за спорт и омладину.

Презентација пројекта

Позоришна представа "Моје јуче, данас и сутра"