ПЕТАЦИ СУ ПОКЛОНИЛИ ИГРУ И ПЕСМУ СВОЈИМ МАМАМА
(8. МАРТ 2011.)

Ученици петог три одлучили су,заједно са својом разредном,Зорицом Жигић да изненаде и обрадују своје маме.Разредна је заказала родитељски састанак за 10.03.2011.године и позвала маме. Ученици су читали своје литерарне радове о мајкама, Александра Савић и Немања Огњен били су главни глумци у шаљивој причи о Мари,а затим су рецитовали стихове Љубивоја Ршумовића. На лицима мајки осмех је био широк,а у понеком оку суза радосница. За крај,поклони,вунене гомбице-привесци које су деца правила и торте које су направиле вредне руке њихових бака. Било је весело и лепо,а спремамо се и ове године да их изненадимо.

УЧЕСТВОВАЛИ СМО И НА МАСКЕНБАЛУ

Учешће наших ученика у оквиру предмета „Свакодневни живот у прошлости“, на машкаради у организацији Музејa Војводине 4. марта 2011. Ученици и наставница Жана Симић су  учествовали у  такмичењу за најлепшу маску.